Diskusní fórum

Datum: 15.06.2016

Vložil: MUDr. Marcela Poláčková

Titulek: Kostrč

Jsem vedoucí divadla pro děti z Hrabové a dnes jsme byli na Vašem přdstavení Kostrč. Skvěle jsme se bavili a hodnotili Vaše výkony i z pozice amatérských kolegů a můžeme jen chválit. Výborně zpracovaný a aktualizovaný námět, obdivuhodné výkony herců(toho textu co je!), nápadité kulisy, kostýmy, rekvizity. Jste čím dál lepší, děkujeme za zážitek.

Odpovědět

—————

Datum: 19.06.2016

Vložil: Táňa

Titulek: Re: Kostrč

My moc děkujeme za chválu. Moc se snažíme, hodně nás to baví a tak je to nejspíš znát. Zdravím zase příště Táňa&paní Suchá

Odpovědět

—————

Datum: 15.02.2016

Vložil: Stanislava Byrtusová

Titulek: autorská hra Františka Letala

Dobrý den, prezentujete hru Let OK 302 Madrid Mexiko jako autorskou hru Františka Letala. Celý příběh je totožný s příběhem filmu Los Amantes pasajeros. Režisérem a scénáristou tohoto filmu z roku 2013 je Pedro Almodovar. Neznám sice přesnou definici "autorské hry", ale tak nějak mám pocit, že si pan Letal přivlastnil cizí příběh. Nechci být rýpalista, divadlo mám ráda a všem ochotníkům fandím, ale tohle mi rozhodně nepřijde fér.

Odpovědět

—————

Datum: 10.03.2016

Vložil: Táňa

Titulek: Re: autorská hra Františka Letala

A byla jste se podívat? Vy jedna nerýpalistko? :-)))

Odpovědět

—————

Datum: 14.03.2016

Vložil: Stanislava Byrtusová

Titulek: Re: Re: autorská hra Františka Letala

Ano, byla jsem se podívat. :-))) Jak si myslíte, že bych jinak znala děj?

Odpovědět

—————

Datum: 14.03.2016

Vložil: Stanislava Byrtusová

Titulek: Re: Re: Re: autorská hra Františka Letala

A ještě pro doplnění.. hra se mi líbila, byla vtipná, herci hráli skvěle. Myslím si, že by se 100 % líbila mě i všem ostatním, i kdyby jste uvedli, že je scénář podle filmové předlohy, tak se totiž normálně dělá. Otázka je, co s tím teď uděláte. Každopádně, pokud něco provozujete veřejně a za peníze, tak to berete vážně a pravděpodobně očekáváte i veřejnou zpětnou vazbou, ke které se adekvátně vyjádříte. Toť z mojí strany vše, nemám v plánu Vám "špinit" diskuzi, teď je to na Vás.

Odpovědět

—————

Datum: 20.03.2016

Vložil: Táňa

Titulek: Re: Re: Re: autorská hra Františka Letala

Tak jsem si ten náš plakát prohlídla a opravdu tam není uvedeno na motivy.... Je ale pravda, že o tom náš Franta stále hovořil a plakáty dělal někdo jiný a tak se to tam nedostalo. Prostě se nám plakát líbil a už ho nikdo nečetl. Tyhle věci se ladí na poslední chvíli. Více nás baví hraní. Beru to jako připomínku na přespříště. Letos už máme zase plakátky venku. Stanislavo zůstaňte našim příznivcem. Děkujeme Táňa

Odpovědět

—————

Datum: 07.12.2015

Vložil: Marcelín

Titulek: Kostrč

Zdravím všechny poslední aristokraty z Lípy a sděluji, že se vám podařilo splnit ambici hry. Bavil jsem se věru dobře, pravdou je, že v první polovině více, než v té druhé. Herecky chválím služebnictvo (Táňa, František a Martin), Ludovika, baronku a samozřejmě Dedyho, který tu kládu textu zvládl.

Odpovědět

—————

Datum: 08.12.2015

Vložil: Táňa

Titulek: Re: Kostrč

Děkujeme. Jsme se snažili!!! Všichni.

Odpovědět

—————

Datum: 03.11.2014

Vložil: Marcelín

Titulek: Let OK ...

Ahoj Lípo, včera jsem se byl podívat na váš nový kousek v Hrabové. Zábavné odpoledne, bylo vidět, jak vás to všechny baví a jak jste si hru užívali. Z herců se mi líbila Čerňavka, milým překvapením byl i Miloš. Přeji mnoho spokojených diváků.
PS: Chyběly mi programy k představení

Odpovědět

—————

Kontakt

Divadlo u Lípy

Domovská scéna:
divadelní sál restaurace U Lípy
Paskovská 185/143
Ostrava - Hrabová

Korespondenční adresa:
Divadlo U Lípy, z.s.
Bastlova 1021/36
700 30 Ostrava – Zábřeh
IČ : 49593544


Jana Čerňavová, předseda +420 608 724 766
Martin Šostý technika zvuk-světla +420 739 252 915